Regionale Topsport Organisaties

NOC*NSF is partner in 7 regionale netwerken. Ieder netwerk verbindt en inspireert op een slimme manier (bestaande) netwerken van gemeenten, sportbonden, sportaanbieders, onderwijsinstellingen, zorginstellingen en bedrijfsleven rondom gezamenlijk en eigen sport- en gezondheid ambities. De 7 regionale netwerken zijn verenigd in het Olympisch Netwerk NL, onder voorzitterschap van NOC*NSF.

Inzet en coördinatoren regionale netwerken

1) RTO Noord: (Friesland, Drenthe en Groningen)
Contactgegevens coördinator Alliantiemanagement Noord-Nederland, Hans de Lang: jdelang@sportdrenthe.nl

2) RTO Noord West: (Noord-Holland, Flevopolders)
 
Contactgegevens coördinator Alliantiemanagement Noord-West, Peter van der Aart: pvanderaart@sportservicenoordholland.nl

3) RTO Metropool: (Zuid-Holland)
Contactgegevens coördinator Alliantiemanagement Zuid-Holland, Bart Volkerijk: bvolkerijk@sportzh.nl 

4)
RTO Midden: (Utrecht)

Contactgegevens: Info@sportutrecht.nl of 030-2840770.

5) RTO Oost: (Gelderland, Overijssel)
Contactgegevens:
Brigitte Muller (CTO Papendal): Brigitte.Muller@papendal.nl
Anje Boogerd (Topsport Overijssel): aboogers@topsportoverijssel.nl
Lotte Visschers (Topsport Gelderland): lotte@topsportgelderland.nl

6) RTO Zuid: (Brabant, Zeeland)
Contactgegevens coördinator Alliantiemanagement Brabant en Limburg, Sandra Heerius: s.heerius@brabantsport.nl  

7) RTO Limburg: (Limburg)
Contactgegevens coördinator Alliantiemanagement Limburg, Geert Ruigrok: geert.ruigrok@topsportlimburg.nl

  • Regio Noord-West, de Lutte 17 april 2014
  • Regio Metropool, de Lutte 17 april 2014
  • Regio MIdden, de Lutte 17 april 2014
  • Regio Oost, de Lutte 17 april 2014
  • Regio Zuid, de Lutte 17 april 2014
  • Regio Limburg, de Lutte 17 april 2014
  • Regio Noord, de Lutte 17 april 2014

Contactgegevens Olympisch Netwerk NL: voorzitter Erik Lenselink (erik.lenselink@nocnsf.nl) en secretaris Ester Helthuis (ester.helthuis@nocnsf.nl)

Een overzicht van alle 7 RTO's  met adres, contactpersonen organisatie en onderwijs,  klik dan op deze link